HBUgs 2 - 2 TWEfb

WEPgs 1 - 1 WUNfb

LEOgs 2 - 0 OPİfb

AMZgs 0 - 0 MUNfb

DANgs 1 - 0 HCMCfb

gs 1 - 2 TQNfb

SFCgs 1 - 0 HAGLfb

EHAgs 1 - 1 SMOfb

NATgs 0 - 0 AAHfb

OLBgs 3 - 2 GROfb

JUV(A)gs 1 - 1 PIAfb

CMgs 1 - 0 NOVfb

FCPVgs 3 - 1 CRfb

USPgs 2 - 0 USCPfb

ALBgs 0 - 0 LCCfb

PRSgs 1 - 1 LIVfb

FCSgs 1 - 0 VİPfb

SAMgs 0 - 1 PADfb

PERgs 3 - 2 FSSfb

CFCgs 4 - 2 RVNfb

MODgs 0 - 1 USDVfb

PALgs 1 - 2 VIFfb

SSMgs 1 - 1 CZfb

CATgs 2 - 1 USF fb

VITCgs 1 - 0 SSTCfb

BISgs 0 - 1 BARfb

JSgs 0 - 3 TERfb

PAGgs 1 - 3 CFCfb

CVBgs 0 - 0 CDGfb

CFSgs 0 - 0 DEPfb

ZAMgs 2 - 0 CORfb

PCFgs 0 - 1 RFEfb

CVDgs 2 - 0 CDLfb

BUFCgs 0 - 0 VABfb

LANgs 2 - 2 OVİfb

CALgs 1 - 0 HARfb

OSBgs 3 - 1 SDTfb

SDLgs 3 - 0 CDEfb

CDIgs 0 - 4 MUTfb

PRAgs 0 - 0 ESBfb

GIMgs 3 - 1 BABfb

UEOgs 2 - 2 CORfb

ANDgs 2 - 0 UELfb

HOSgs 0 - 2 BDLNfb

HERgs 0 - 0 ALYfb

IBİgs 1 - 0 LVBfb

VBgs 2 - 3 AUEfb

RECgs 1 - 0 ASQfb

SFCDgs 1 - 0 UDTfb

MFCgs 0 - 0 ALFfb

LRCgs 0 - 1 CORfb

GRBgs 0 - 1 MURfb

UMUgs 2 - 3 SATfb

YECgs 1 - 1 LIDfb

RBBgs 1 - 0 CDEJ fb

RMAJgs 0 - 0 GEBfb

UDPgs 1 - 1 AMBfb

IDMgs 0 - 0 CDAfb

BDJgs 4 - 0 SOCfb

CFTgs 0 - 1 MERfb

CDVgs 0 - 0 MELfb

EXUDgs 0 - 0 DBEfb

VİLgs 1 - 1 VLRfb

BVB(A)gs 2 - 1 AAfb

LFCgs 0 - 2 LDAfb

DSgs 2 - 2 JCSRCfb

CSCgs 2 - 1 GDFCfb

AGUgs 1 - 0 FİRfb

CDMLgs 23:30 JOCfb

NAHgs 0 - 1 DHUfb

SUWgs 1 - 0 SAHfb

JFCgs 1 - 2 NEUfb

GOAgs 1 - 1 MOBfb

JGSgs 0 - 0 KWUfb

NASgs 1 - 0 KAUfb

RIVUgs 3 - 1 HEOfb

EIFCgs 2 - 1 KPfb

PLUgs 3 - 0 ADUfb

MFMgs 1 - 1 ENRfb

LSTgs 2 - 1 DAKfb

LİBgs 0 - 0 NİJfb

DKCgs 0 - 0 KNGfb

USFLgs 1 - 1 MELfb

BARNgs 7 - 1 RANfb

SCRZgs 3 - 2 DEVAfb

PMOTgs 1 - 0 MGLLfb

DENgs 0 - 2 HTYfb

YMSgs 4 - 1 ÇRZfb

BJKgs 2 - 0 GSfb

AVLgs 0 - 0 EVEfb

SUTDgs 1 - 3 TOTfb

LIVgs 0 - 0 MANUfb

MCFCgs 0 - 0 CPFCfb

FCBgs 2 - 1 FBfb

SGEgs 3 - 1 S04fb

NAPgs 6 - 0 FIOfb

SASgs 1 - 1 PARfb

CROgs 4 - 1 BVfb

ATAgs 0 - 0 GENfb

INTgs 22:45 JUVfb

SBgs 1 - 2 RENfb

FCNgs 1 - 1 RCLfb

STRSgs 1 - 0 ASSEfb

OGCNgs 0 - 3 BRDXfb

LORgs 0 - 0 DJNfb

LOSCgs 2 - 1 SRfb

OLgs 23:00 FCMfb

AAGgs 0 - 1 RAFCfb

CERgs 0 - 1 SLfb

KFCOgs 0 - 3 CBKVfb

STVVgs 22:45 OHLfb

PESgs 0 - 2 CRMfb

EMPgs 23:00 USSfb

FCHgs 3 - 0 SVDfb

JRBgs 3 - 1 SVSfb

HOLKgs 2 - 3 KSCfb

RKCgs 1 - 1 WILfb

VVVgs 1 - 1 HEERfb

GFgs 2 - 2 FCTfb

AJXgs 1 - 0 FEYfb

NECgs 0 - 0 CAMfb

CDNgs 0 - 1 MFCfb

CDSCgs 1 - 2 FCFfb

VGSCgs 0 - 0 FARfb

GVFCgs 23:00 CSMfb

MOTgs 1 - 1 RANfb

OLYgs 1 - 0 PASGfb

VNFCgs 1 - 1 LAMfb

OFIgs 0 - 3 PAOKfb

ARFCgs 0 - 1 PANAfb

AEKgs 22:30 ATRfb

FLUgs 1 - 0 SCRfb

CRVGgs 0 - 1 CFCfb

CAPgs 0 - 0 SPFCfb

SFCgs 1 - 0 BFRfb

JUVgs 1 - 0 CRUfb

OFCgs 0 - 1 CONfb

AAPPgs 2 - 0 CNCfb

ECVgs 0 - 0 ACFfb

FCSgs 1 - 1 FCLfb

WACgs 0 - 0 SGfb

RAYgs 2 - 0 ELCfb

ESPgs 0 - 2 OSAfb

MAGgs 1 - 2 GRAfb

NCAgs 3 - 1 EİBfb

SPOgs 0 - 2 BETfb

ALCgs 0 - 2 VAL fb

CDTgs 0 - 1 VLLfb

DYJgs 4 - 2 COUNfb

FCAPgs 1 - 1 CSGMfb

SOKSgs 0 - 1 CFRCfb

FCACgs 0 - 0 AFCHfb

FKPgs 0 - 2 DCBfb

1FKPgs 0 - 0 FCVPfb

FCBOgs 0 - 0 ACSPfb

NJgs 1 - 2 MFCfb

FCBgs 23:00 ATHfb

UEgs 1 - 1 SVWMfb

MSVDgs 1 - 0 SVMfb

CDGgs 1 - 1 DTCfb

DCAgs 0 - 1 PFCfb

CFMgs 1 - 0 CAfb

UNAMgs 2 - 0 MFCfb

LOSMgs 1 - 0 EFCfb

BPFCgs 0 - 0 AMDCfb

JUNgs 1 - 0 DIMfb

ADPgs 0 - 0 LESfb

CDFgs 2 - 0 FCPBfb

CAFVgs 1 - 2 UDOfb

FCAgs 0 - 0 MAFfb

VSCgs 0 - 1 CAPfb

CAPgs 0 - 0 MCTYfb

FENgs 23:00 CARPfb

KMSgs 2 - 3 ÇFKfb

KOZgs 0 - 0 SLVfb

Fenerbahçe Beko’ya 5 maç seyircisiz oynama cezası

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, "Bütçe büyüklüğü ve teknik özelliklerinin yanı sıra ülkemizin Bulgaristan sınırından İstanbul'a kadar ugüzergahıyla Halkalı-Kapıkule Demiryolu Hattı Projesi coğrafi olarak Türkiye’nin AB’ye bağlanmasını da simgelemektedir" dedi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan şimdi Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi olarak kullanılan eski Karaağaç Tren Garı’nda gerçekleşen örnek vurgulu yazı “Halkalı Kapıkule Demiryolu Hattı Projesi Temel Atma Töreni’nde yaptığı konuşmada, Türkiye olarak, üç kıtayı birbirine bağlayan, çok önemli jeostratejik ve jeopolitik konuma sahip olduklarını ifade etti. Türkiye’nin hem coğrafi konumuyla hem de kültürel birikimi ve tarihi sürekliliğiyle hem Asya hem Ortadoğu Akdeniz ve Karadeniz hem Avrupa örnek vurgulu yazı ülkesinde olduğunu belirten Turhan Türkiye ihracatının yüzde fazlası Avrupa’ya gerçekleştirdiğinin altını çizdi.

Turhan, “Doğrudan örnek vurgulu alan yüzde 67’den fazlası Avrupa’dan Türkiye’ye gelmektedir ve Avrupa için Türk üreticiler, üretim ve tedarik zincirinin önemli bir parçasıdır. Tüm bunları çok daha yukarılara taşımak mümkün ve bu ancak adil, istikrarlı bir yaklaşımla sağlanabilir. Ayrıca dünyanın yaşamış olduğu çalkantı da AB’nin Türkiye’yle daha fazla birlikte hareket etmesini zorunlu kılmaktadır.” diye konuştu.

Türkiye’nin AB’ye bağlanmasını temsil ediyor h2

Türkiye ve Avrupa Birliği arasındaki ilişkileri geliştirmenin tarihsel yükümlülük olduğunu anlatan Turhan, örnek vurgulu yazı temeli atılacak demiryolu hattının AB ile ilişkileri daha güçlendireceğini vurguladı. Halkalı-Kapıkule demiryolu hattının hizmete girmesi ile Trans-Avrupa Ulaştırma Ağlarına yüksek kalitede bağlanmanın son aşamasının tamamlanacağını bildiren Turhan, konuşmasına şöyle devam etti.

Burası örnek olarak yaratılmış makale arasında bilgilendirme amacı ile istediğiniz kadar çoğaltabileceğiniz ve 5 renk seçeneği olan, sınırsız uzayıp kısalabilme esnekliğine sahip yapıda bir kutucuktur.

Hem Türkiye hem de Avrupa Birliği tarafı olarak her seviyede ciddi oranda zaman, emek ve çaba sarf edilmiştir. Hattın örnek vurgulu alan hizmete girmesiyle herkes için ticari hareketlilik ciddi boyutlara ulaşılacağından herkes kazançlı çıkacaktır. Büyüklüğü teknik özelliklerinin yanı sıra ülkemizin Bulgaristan sınırından İstanbul’a kadar uzanan güzergahıyla, Halkalı-Kapıkule Demiryolu Hattı Projesi coğrafi olarak Türkiye’nin AB’ye bağlanmasını da simgelemektedir.

Bu alan “Black Quote” – “Alıntı” amacı ile kullanılabilmektedir, yazı uzunluğuna göre sınırsız uzayıp kısalabilir yapıdadır. WordPress editörü içerisinde alıntı iconuna tıklayarak bu alanı aktif bir hale getirebilirsiniz.

Türkiye’nin AB’ye bağlanmasını temsil ediyor h3

Türkiye ve Avrupa Birliği arasındaki ilişkileri geliştirmenin örnek vurgulu yazı yükümlülük olduğunu anlatan Turhan, bugün temeli atılacak demiryolu hattının AB ile ilişkileri daha güçlendireceğini vurguladı. Halkalı-Kapıkule demiryolu hattının hizmete girmesi ile Trans-Avrupa Ulaştırma Ağlarına yüksek kalitede bağlanmanın son aşamasının tamamlanacağını bildiren Turhan, konuşmasına şöyle devam etti.

Burası örnek olarak yaratılmış makale arasında bilgilendirme amacı ile istediğiniz kadar çoğaltabileceğiniz ve 5 renk seçeneği olan, sınırsız uzayıp kısalabilme esnekliğine sahip yapıda bir kutucuktur.

“Türkiye olarak, ulaştırma ağlarının Avrupa’ya entegrasyonunun yüksek standartlarda sağlanması, her önceliklerimiz arasında yer almıştır. İşte, Halkalı-Kapıkule Demiryolu Hattı’nın hizmete girmesi irans-Avrupa Ulaştırma Ağlarına yüksek kalitede bağlanmanın son aşaması tamamlanmış olacaktır.

Türkiye’nin AB’ye bağlanmasını temsil ediyor h4

  1. Hizmete açtığımız Marmaray ve Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu hattıyla da bu projeye olan destek ve inancımızı çok net bir şekilde ortaya koyduk.”
  2. Bu nedenle, Londra’dan Pekin’e uzanan Demir İpek Yolu’nun hayata geçmesine de en başından beri stratejik bir mesele olarak yaklaştık.
  3. Bu projenin, ‘Orta Koridoru’, bizim deyimimizle ‘Modern İpek Yolu’nun hayatiyet kazanması için son dönemde ülkemiz genelinde, doğu-batı ve kuzey-güney ekseninde çok büyük işlere imza attık

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan şimdi Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi olarak kullanılan eski Karaağaç Tren Garı’nda gerçekleşen “Halkalı Kapıkule Demiryolu Hattı Projesi Temel Atma Töreni’nde yaptığı konuşmada, Türkiye olarak, üç kıtayı birbirine bağlayan, çok önemli jeostratejik ve jeopolitik konuma sahip olduklarını ifade etti.

Burası örnek olarak yaratılmış makale arasında bilgilendirme amacı ile istediğiniz kadar çoğaltabileceğiniz ve 5 renk seçeneği olan, sınırsız uzayıp kısalabilme esnekliğine sahip yapıda bir kutucuktur.

Türkiye’nin hem coğrafi konumuyla hem de kültürel birikimi ve tarihi sürekliliğiyle hem Asya hem Ortadoğu Akdeniz ve Karadeniz hem Avrupa ülkesi olduğunu belirten Turhan Türkiye ihracatının yüzde fazlası Avrupa’ya gerçekleştirdiğinin altını çizdi.

Turhan, “Doğrudan yatırımın yüzde 67’den fazlası Avrupa’dan Türkiye’ye gelmektedir ve Avrupa için Türk üreticiler, üretim ve tedarik zincirinin önemli bir parçasıdır. Tüm bunları çok daha yukarılara taşımak mümkün ve bu ancak adil, istikrarlı bir yaklaşımla sağlanabilir. Ayrıca dünyanın yaşamış olduğu çalkantı da AB’nin Türkiye’yle daha fazla birlikte hareket etmesini zorunlu kılmaktadır.” diye konuştu.

Burası örnek olarak yaratılmış makale arasında bilgilendirme amacı ile istediğiniz kadar çoğaltabileceğiniz ve 5 renk seçeneği olan, sınırsız uzayıp kısalabilme esnekliğine sahip yapıda bir kutucuktur.

Ankara adına hem Washington hem Moskova ile yapılan görüşmelerin, yürütülen müzakerelerin içinde yer alan, bu nedenle de bu konularla ilgili söyledikleri dikkate alınması gereken üst düzey bir Türk yetkiliye ait. Hatırlayalım… 9 Ekim’de Barış Pınarı Harekâtı başladığında, konu hızlıca Amerikan iç siyasetinin, medyasının bir numaralı gündem maddesi haline gelince, Beyaz Saray yönetiminin etekleri tutuşmuş, Başkan Yardımcısı Pence’in başkanlığında bir heyet apar topar Ankara’ya gelmişti. Ankara’da bir mutabakat sağlanınca bu defa Rusya Devlet Başkanı Putin hemen telefona sarılıp Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Soçi’ye davet etti.

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Oğuz Savaş Beşiktaş Sompo Sigorta’da

HIZLI YORUM YAP


Forum(yakında)
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Özgün İçerik ve Makaleleriyle GİRİŞİM. #girişim'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Özgün İçerik ve Makaleleriyle GİRİŞİM. #girişim'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.