DENgs 2 - 3 BBEfb

TSgs 1 - 1 HTYfb

YMSgs 1 - 0 ALNYfb

GÖZgs 1 - 3 GSfb

KÖGgs 0 - 1 TUZfb

ADSgs 3 - 0 GRSfb

NUFCgs 3 - 2 WHUfb

WOLgs 22:15 SUTDfb

SAMgs 3 - 1 VERfb

CROgs 1 - 2 UDIfb

SASgs 2 - 1 FIOfb

CAGgs 21:45 PARfb

WOLgs 2 - 3 FCBfb

FCAgs 0 - 0 ABfb

FBgs 4 - 0 S04fb

GLAgs 4 - 0 SGEfb

UBgs 2 - 1 STUfb

LEVgs 1 - 0 KÖLfb

ANGgs 0 - 3 RENfb

OMgs 3 - 2 LORfb

VGSCgs 1 - 0 CDSCfb

MFCgs 2 - 3 CDTfb

SLBgs 0 - 0 GVFCfb

CFBgs 0 - 0 CSMfb

RAFCgs 22:30 SCBfb

RCSCgs 1 - 2 ASEfb

RAFCgs 21:45 KRCGfb

SWFCgs 1 - 1 BRISfb

MIDgs 1 - 2 QPRfb

NOTFgs 0 - 2 HTFCfb

STKgs 0 - 0 PNEfb

SWAgs 2 - 2 WYCfb

BRENgs 0 - 0 MILfb

LUTgs 1 - 0 WATfb

NORgs 22:00 BOURfb

CHEgs 0 - 0 MCFCfb

ATHgs 22:30 FCBfb

CFAgs 1 - 1 HACfb

ESTCgs 1 - 0 SMCfb

VAFCgs 21:00 EAGfb

RDAFgs 21:00 PFCfb

USLDgs 21:00 GFfb

FCSMgs 21:00 PAUfb

AJAgs 21:00 ASNLfb

TFCgs 21:00 LBCfb

CHAgs 21:00 ASCfb

ACAgs 21:00 CNFCfb

HOUgs 2 - 1 SJEfb

SEAgs 4 - 0 MNSfb

MON gs 21:00 TORfb

ORCgs 22:00 AUFCfb

MNUSgs 23:05 PSECfb

MAUgs 21:15 MEFCfb

FLUgs 22:00 BFRfb

CORgs 1 - 1 ECSBfb

AAPPgs 3 - 0 SFCfb

PALgs 0 - 1 SPFCfb

NACgs 22:00 PERfb

MKDgs 1 - 0 PORfb

BURTgs 1 - 1 PLYfb

CAFCgs 0 - 0 IPSfb

SHRgs 0 - 2 DONfb

HULgs 2 - 1 FLEfb

WİGgs 2 - 0 CREfb

BPFCgs 1 - 0 SUNfb

BRFCgs 0 - 1 LINfb

RAFCgs 3 - 1 ACCRfb

AFCWgs 3 - 0 SWIfb

OXFgs 0 - 1 GILfb

EXEgs 0 - 0 SOUfb

MORgs 4 - 3 OLDfb

FGRgs 3 - 2 SCUfb

TRAgs 0 - 0 SCİfb

STEVgs 0 - 1 MANfb

CARLgs 0 - 0 PVFCfb

LOFCgs 2 - 0 BARfb

NEWPgs 0 - 1 CAMfb

GRIgs 2 - 1 BWFCfb

HGgs 2 - 1 BRADfb

COLgs 2 - 1 WALfb

HALgs 4 - 2 KLNfb

CHESgs 1 - 2 BROfb

STOCgs 2 - 2 MHUfb

BARNgs 3 - 1 ALDfb

YEOgs 1 - 0 BOWOfb

WLDSgs 2 - 7 HARTfb

NOTgs 0 - 1 ESTfb

WOKgs 0 - 4 WREfb

DAGRgs 3 - 2 SHLLfb

ALTRgs 0 - 4 SUTfb

FCSgs 0 - 0 SLFCfb

USCOgs 2 - 0 BBORfb

USBgs 21:00 SBRCfb

RSFCgs 21:00 SCCHfb

FCKgs 2 - 1 SBfb

SGDgs 0 - 0 MSVDfb

SCVgs 3 - 0 UEfb

FCMgs 0 - 0 FSVZfb

VKÖLgs 2 - 0 HFCfb

TAMgs 0 - 2 TSVMfb

STPgs 4 - 0 FCWKfb

BG09gs 0 - 0 SCWfb

GLA(A)gs 1 - 0 RWAHfb

HOMgs 3 - 1 SFLTfb

AAgs 1 - 1 WEBfb

SVRgs 0 - 0 BSCfb

SVSgs 0 - 2 RWESfb

WSVgs 2 - 0 KÖL(A)fb

AALgs 1 - 1 FCHfb

FCAWgs 1 - 4 SVEfb

HOF(A)gs 2 - 2 FCGfb

SGgs 1 - 4 TSVSMfb

BSCgs 1 - 0 TSVESfb

M05(A)gs 2 - 1 KSVHfb

TSVSgs 4 - 0 FCBAfb

SCF(A)gs 1 - 0 FKPfb

OFCgs 1 - 1 STU(A)fb

FSVgs 1 - 2 TRWKfb

OFIgs 1 - 1 ATRfb

PNTgs 1 - 0 ASFCfb

VNFCgs 1 - 1 PASGfb

AQJgs 0 - 0 PAKHfb

TSCgs 21:00 ASJfb

ANAgs 21:00 ASDfb

FKHgs 21:00 WHDfb

AWAgs 0 - 0 GOAfb

ARYgs 1 - 0 PRSfb

VIC gs 1 - 2 LECfb

EMPgs 4 - 2 BREfb

REGgs 2 - 1 RGGfb

PSAgs 3 - 0 CCfb

PESgs 0 - 0 VES fb

ACMBgs 2 - 1 CRMfb

USSgs 2 - 1 FBCVfb

CITgs 1 - 0 CHIfb

PORgs 2 - 0 FROfb

RVNgs 0 - 3 PERfb

VİBgs 2 - 0 AVEfb

NECgs 0 - 0 QFCfb

MFCgs 0 - 0 ATLfb

GOAEgs 21:00 ALMRfb

CDFgs 1 - 0 VSCfb

TOMgs 0 - 0 VELfb

FCYKgs 1 - 2 FKOfb

KSSgs 5 - 1 FCFVfb

IOMgs 0 - 1 FCBKfb

SPM2gs 2 - 0 VGAfb

TEKSgs 0 - 0 FCSYfb

CHMgs 0 - 4 SKAfb

NEFgs 3 - 2 AKRfb

NNOgs 2 - 0 CHYfb

FCDBgs 2 - 1 KR(II)fb

FCAVgs 1 - 1 FCTMfb

FCTG gs 3 - 1 KHIfb

FCLMgs 4 - 1 ROSfb

ROTgs 0 - 3 FCDMfb

FCKgs 2 - 0 ZENfb

LUGgs 1 - 3 ALCfb

CTNgs 1 - 0 MLLfb

LPAgs 0 - 0 MAGfb

SPOgs 0 - 1 ROfb

Ahmet Nur Çebi: UEFA’dan men kararı gelebilir

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, "Bütçe büyüklüğü ve teknik özelliklerinin yanı sıra ülkemizin Bulgaristan sınırından İstanbul'a kadar ugüzergahıyla Halkalı-Kapıkule Demiryolu Hattı Projesi coğrafi olarak Türkiye’nin AB’ye bağlanmasını da simgelemektedir" dedi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan şimdi Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi olarak kullanılan eski Karaağaç Tren Garı’nda gerçekleşen örnek vurgulu yazı “Halkalı Kapıkule Demiryolu Hattı Projesi Temel Atma Töreni’nde yaptığı konuşmada, Türkiye olarak, üç kıtayı birbirine bağlayan, çok önemli jeostratejik ve jeopolitik konuma sahip olduklarını ifade etti. Türkiye’nin hem coğrafi konumuyla hem de kültürel birikimi ve tarihi sürekliliğiyle hem Asya hem Ortadoğu Akdeniz ve Karadeniz hem Avrupa örnek vurgulu yazı ülkesinde olduğunu belirten Turhan Türkiye ihracatının yüzde fazlası Avrupa’ya gerçekleştirdiğinin altını çizdi.

Turhan, “Doğrudan örnek vurgulu alan yüzde 67’den fazlası Avrupa’dan Türkiye’ye gelmektedir ve Avrupa için Türk üreticiler, üretim ve tedarik zincirinin önemli bir parçasıdır. Tüm bunları çok daha yukarılara taşımak mümkün ve bu ancak adil, istikrarlı bir yaklaşımla sağlanabilir. Ayrıca dünyanın yaşamış olduğu çalkantı da AB’nin Türkiye’yle daha fazla birlikte hareket etmesini zorunlu kılmaktadır.” diye konuştu.

Türkiye’nin AB’ye bağlanmasını temsil ediyor h2

Türkiye ve Avrupa Birliği arasındaki ilişkileri geliştirmenin tarihsel yükümlülük olduğunu anlatan Turhan, örnek vurgulu yazı temeli atılacak demiryolu hattının AB ile ilişkileri daha güçlendireceğini vurguladı. Halkalı-Kapıkule demiryolu hattının hizmete girmesi ile Trans-Avrupa Ulaştırma Ağlarına yüksek kalitede bağlanmanın son aşamasının tamamlanacağını bildiren Turhan, konuşmasına şöyle devam etti.

Burası örnek olarak yaratılmış makale arasında bilgilendirme amacı ile istediğiniz kadar çoğaltabileceğiniz ve 5 renk seçeneği olan, sınırsız uzayıp kısalabilme esnekliğine sahip yapıda bir kutucuktur.

Hem Türkiye hem de Avrupa Birliği tarafı olarak her seviyede ciddi oranda zaman, emek ve çaba sarf edilmiştir. Hattın örnek vurgulu alan hizmete girmesiyle herkes için ticari hareketlilik ciddi boyutlara ulaşılacağından herkes kazançlı çıkacaktır. Büyüklüğü teknik özelliklerinin yanı sıra ülkemizin Bulgaristan sınırından İstanbul’a kadar uzanan güzergahıyla, Halkalı-Kapıkule Demiryolu Hattı Projesi coğrafi olarak Türkiye’nin AB’ye bağlanmasını da simgelemektedir.

Bu alan “Black Quote” – “Alıntı” amacı ile kullanılabilmektedir, yazı uzunluğuna göre sınırsız uzayıp kısalabilir yapıdadır. WordPress editörü içerisinde alıntı iconuna tıklayarak bu alanı aktif bir hale getirebilirsiniz.

Türkiye’nin AB’ye bağlanmasını temsil ediyor h3

Türkiye ve Avrupa Birliği arasındaki ilişkileri geliştirmenin örnek vurgulu yazı yükümlülük olduğunu anlatan Turhan, bugün temeli atılacak demiryolu hattının AB ile ilişkileri daha güçlendireceğini vurguladı. Halkalı-Kapıkule demiryolu hattının hizmete girmesi ile Trans-Avrupa Ulaştırma Ağlarına yüksek kalitede bağlanmanın son aşamasının tamamlanacağını bildiren Turhan, konuşmasına şöyle devam etti.

Burası örnek olarak yaratılmış makale arasında bilgilendirme amacı ile istediğiniz kadar çoğaltabileceğiniz ve 5 renk seçeneği olan, sınırsız uzayıp kısalabilme esnekliğine sahip yapıda bir kutucuktur.

“Türkiye olarak, ulaştırma ağlarının Avrupa’ya entegrasyonunun yüksek standartlarda sağlanması, her önceliklerimiz arasında yer almıştır. İşte, Halkalı-Kapıkule Demiryolu Hattı’nın hizmete girmesi irans-Avrupa Ulaştırma Ağlarına yüksek kalitede bağlanmanın son aşaması tamamlanmış olacaktır.

Türkiye’nin AB’ye bağlanmasını temsil ediyor h4

  1. Hizmete açtığımız Marmaray ve Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu hattıyla da bu projeye olan destek ve inancımızı çok net bir şekilde ortaya koyduk.”
  2. Bu nedenle, Londra’dan Pekin’e uzanan Demir İpek Yolu’nun hayata geçmesine de en başından beri stratejik bir mesele olarak yaklaştık.
  3. Bu projenin, ‘Orta Koridoru’, bizim deyimimizle ‘Modern İpek Yolu’nun hayatiyet kazanması için son dönemde ülkemiz genelinde, doğu-batı ve kuzey-güney ekseninde çok büyük işlere imza attık

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan şimdi Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi olarak kullanılan eski Karaağaç Tren Garı’nda gerçekleşen “Halkalı Kapıkule Demiryolu Hattı Projesi Temel Atma Töreni’nde yaptığı konuşmada, Türkiye olarak, üç kıtayı birbirine bağlayan, çok önemli jeostratejik ve jeopolitik konuma sahip olduklarını ifade etti.

Burası örnek olarak yaratılmış makale arasında bilgilendirme amacı ile istediğiniz kadar çoğaltabileceğiniz ve 5 renk seçeneği olan, sınırsız uzayıp kısalabilme esnekliğine sahip yapıda bir kutucuktur.

Türkiye’nin hem coğrafi konumuyla hem de kültürel birikimi ve tarihi sürekliliğiyle hem Asya hem Ortadoğu Akdeniz ve Karadeniz hem Avrupa ülkesi olduğunu belirten Turhan Türkiye ihracatının yüzde fazlası Avrupa’ya gerçekleştirdiğinin altını çizdi.

Turhan, “Doğrudan yatırımın yüzde 67’den fazlası Avrupa’dan Türkiye’ye gelmektedir ve Avrupa için Türk üreticiler, üretim ve tedarik zincirinin önemli bir parçasıdır. Tüm bunları çok daha yukarılara taşımak mümkün ve bu ancak adil, istikrarlı bir yaklaşımla sağlanabilir. Ayrıca dünyanın yaşamış olduğu çalkantı da AB’nin Türkiye’yle daha fazla birlikte hareket etmesini zorunlu kılmaktadır.” diye konuştu.

Burası örnek olarak yaratılmış makale arasında bilgilendirme amacı ile istediğiniz kadar çoğaltabileceğiniz ve 5 renk seçeneği olan, sınırsız uzayıp kısalabilme esnekliğine sahip yapıda bir kutucuktur.

Ankara adına hem Washington hem Moskova ile yapılan görüşmelerin, yürütülen müzakerelerin içinde yer alan, bu nedenle de bu konularla ilgili söyledikleri dikkate alınması gereken üst düzey bir Türk yetkiliye ait. Hatırlayalım… 9 Ekim’de Barış Pınarı Harekâtı başladığında, konu hızlıca Amerikan iç siyasetinin, medyasının bir numaralı gündem maddesi haline gelince, Beyaz Saray yönetiminin etekleri tutuşmuş, Başkan Yardımcısı Pence’in başkanlığında bir heyet apar topar Ankara’ya gelmişti. Ankara’da bir mutabakat sağlanınca bu defa Rusya Devlet Başkanı Putin hemen telefona sarılıp Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Soçi’ye davet etti.

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Traktör’de Mustafa Denizli dönemi sona erdi

HIZLI YORUM YAP


Forum(Yakında)
Galeri
Video

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Özgün İçerik ve Makaleleriyle GİRİŞİM. #girişim'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Özgün İçerik ve Makaleleriyle GİRİŞİM. #girişim'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.